Od zawsze towarzyszył nam ten sam skromny, swojski, domowy klimat, który wielu naszym klientom pozwala „zatrzymać czas” choć na chwilę. Tak było na Siennej i tak, mamy nadzieję, jest do dziś przy pl. Bohaterów Getta 10. Mamy teraz u siebie dwie sale, możecie Państwo wybrać pomiędzy „wczoraj” i „dziś”.
Jeśli macie ochotę zatrzymać się wśród obrazków dawnego Krakowa, przysiąść na staromodnych krzesełkach, które wraz z zabytkowym kredensem i wizerunkiem świętego Antoniego pozostały nam po babci Polewkowej, założycielce lokalu, zapraszamy do I Sali. Dla tych, którzy preferują nowocześniejsze wnętrza, urządziliśmy Salę II; kilka prostych drewnianych stolików, cicha muzyka sącząca się z ukrytych głośników, kolorowe pisma, codzienne gazety do przeglądnięcia i …zabytkowy kredens jedyny dawny akcent tego miejsca ozdobiony starą porcelaną. Jeśli przyjdziesz z pociechą, w spokoju zjesz obiad, a mała/y w tym czasie namaluje nam obrazek, który ozdobi kącik dla dzieci, ułoży puzzle, albo pobawi się klockami.

Jeśli masz ochotę przyjść z rodziną na sobotni obiad - zapraszamy. Każdy znajdzie coś swojskiego, domowego w przystępnej cenie. Bo my gotujemy z sercem od pokoleń dla pokoleń.

wstecz
Napisz do nas
English version